social media VS website

با گسترش رسانه های اینترنتی و فراگیری و در دسترس عموم قرار گرفتن اینترنت امروزه قسمت بزرگی از جذب مشتری و بازاریابی شرکت ها ، فروشگاه ها، رستوران ها، مراکز خدماتی و درمانی و … از طریق اینترنت انجام می شود.

معمولا اولین و کم خرج ترین و همینطور زود بازده ترین راه بازاریابی اینترنتی ثبت نام و فعالیت در شبکه های اجتماعی رایگان مانند اینستاگرام است، در این نوشته قصد داریم بررسی کنیم آیا بازاریابی در شبکه های اجتماعی به تنهایی کافیست؟ سایت اختصاصی چه مزایایی دارد؟ هزینه مالی سایت چقدر است؟ پاسخ به پرسش های قبل را در ادامه این نوشته پیدا کنید.

شروع فعالیت بازاریابی اینترنتی

اولین قدم برای شروع بازاریابی اینترنی جذب مخاطب است، بهترین و زود بازده ترین وارزان ترین کار این است  که در شبکه های اجتماعی رایگان مدتی به فعالیت بپردازید و مخطبانی برای محصولات یا خدماتتان پیدا کنید. تا اینجای کار شما بسیار خوب پیش رفتید، برون شک چند هزار نفری هستند که حداقل یک بار نام محصولات یا خدمات شما را شنیده اند و مطمئنا چند صد نفری هستند که مایل باشند با شما در تعامل باشند.

اعتماد مخاطب و اعتبار شرکت

پس از مدتی فعالیت و بازاریابی در شبکه های مجازی شما مخاطبانی پیدا کردید که مطمئنا تعدادی از آنها علاقه دارند از محصولات شما استفاده کنند، اما یک عامل آن ها را از این که با شما تماس بگیرند و سفارش خود را اعلام کنند باز می دارد… آن عامل چیزی نیست به جز اعتماد … با در دسترس عموم قرار گرفتن شبکه های اجتماعی مجازی فعالیت کلاهبرداران و سود جویان نیز در این گونه شبکه ها مشاهده می شود و مخاطب نمی تواند تفاوت بین یک تجارت واقعی یا یک کلاهبرداری اینترنتی را متوجه شود. مشتری شما که ممکن است صد ها کیلومتر با شما فاصله داشته باشد و برایش امکان ملاقات حضوری در دفتر یا فروشگاه شما فراهم نیست باید بتواند به شما اعتماد کند… برای این که خود را معتمد مشتریان اینترنتی خود کنید اولین قدم طراحی سایت است.

با طراحی یک سایت اختصاصی و منحصر به فرد خود را در نظر مشتری بزرگ جلوه دهید

همان طور که واضح است همه می توانند با صرف چند دقیقه وقت و بدون هیچ هزینه مالی یک حساب اینستاگرام باز کنند و در آن فعالیت کنند، اما نمیتوانند به همین سادگی صاحب سایت شوند و فعالیت خود را در دهکده جهانی اختصاصی کنند.

به همین دلیل داشتن یک وب سایت اختصاصی خیلی می تواند نقش موثری در اعتبار دادن به شرکت و تجارت شما داشته باشد و اعتماد مشتریان نسبت به شما را افزایش دهد.

هزینه های سایت اختصاصی چقدر است؟

شما برای داشتن سایت اول از همه احتیاج به هاست و دامنه دارید، هزینه یک سال دامنه ir و ۵۰۰ مگابایت هاست پر سرعت سالیانه حدود ۵۰ هزار تومان است، علاوه بر آن هزینه ی اولیه طراحی سایت توسط شرکت های مختلف معمولا از ۲۰۰ هزار تومان شروع شده و تا ۱۰ میلیون تومان، متغیر است. اگر مایل هستید یک سایت حرفه ای با طراحی گرافیکی منحصر به فرد و با تمامی امکانات داشته باشید می توانید با ما در تماس باشید.

تعرفه های طراحی سایت آپادانا وب

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts

بازاریابی اینترنتی

برندینگ، نقطه پنهان موفقیت در سئو

در این مقاله قصد داریم به توضیحاتی راجع به برندینگ و ارتباط آن با سئو بپردازیم و بررسی کنیم که آیا سرمایه گذاری در زمینه برندینگ شرکت یا محصولاتمان چقدر می تواند در آینده به Read more…

بازاریابی اینترنتی

اهمیت طراحی سایت در اصفهان

    اصفهان به عنوان یکی از ۳ بزرگ ترین و پر جمعیت ترین شهر های ایران، نقش مهمی در صنعت، صنایع دستی، جاذبه های طبیعی و گردشگری ایفا می کند. صاحبان هر یک از Read more…